فروش ویژه همکاران ( مراکز پخش کتاب ، کتابفروشی ها ، کتابخانه ها و ... )

گروه مرجع کتاب ایران یک سیستم یکپارچه و منسجم جهت ارائه کتاب به صورت کلی و جزئی به کتابفروشی ها و مراکز پخش کتاب در سراسر ایران ارائه نموده است .

کتاب های ارائه شده توسط این مجموعه به صورت موضوعی و تخصصی می باشد ، سیاست مجموعه مرجع کتاب ایران بجای ارائه کتاب های پراکنده در همه زمینه ها ، ارائه کلیه کتاب های پر فروش در چند زمینه پر طرفدار می باشد در ضمن این کتاب ها شامل کتب تخصصی و عمومی در زمینه دسته بندی ارائه شده می باشد.

تجربه ده ساله فعالیت این مجموعه نشان داده است یک مرکز پخش کتاب خوب ، مرکزی است که در چند زمینه خاص تمامی کتاب های پرطرفدار در آن موضوع را ارائه نماید و بنابراین به عنوان اولین انتخاب مشتریان واقعی قرار می گیرد.

در این راستا کلیه همکاران ( کتابفروشی ها ، مراکز پخش کتاب ، کتابخانه ها ) در صورت ارائه مجوز فعالیت خود به واحد بازرگانی گروه مرجع کتاب ایران می توانند از تخفیف ویژه همکاران استفاده نمایند .

بدیهی است جهت ارتقای کمی و کیفی ارائه خدمات فرهنگی و بالا رفتن راندمان و بازدهی بیشتر در سراسر کشور ، سیستم تخفیف پلکانی برای همکاران لحاظ می گردد .


عوامل موثر در میزان تخفیف برای همکاران محترم عبارتند از :

- میزان خرید همکاران در هر فاکتور

- میزان کلیه خرید های همکاران از ابتدای همکاری با این مجموعه

- دسته بندی و انتشارات چاپ کننده کتاب های سفارش داده شده

- ...

از آنجایی که شرایط همکاران محترم در شهر ها و استان های مختلف کشور متفاوت بوده و معیار های سنجش میزان تخفیف ارائه شده بسیار زیاد می باشد بنابر این کلیه همکاران محترم می توانند با شماره های زیر تماس بگیرند و با ارائه مجوز فعالیت و همچنین ارائه شرایط و موقعیت خود ، از میزان و چگونگی تخفیف های ویژه مطلع گردند .


راه های ارتباطی با واحد بازرگانی ، قسمت امور همکاران :

تلفن ثابت : 035-38267643

تلفن همراه : 09137241721

ایمیل : ketabforooshe@Gmail.com

کارشناسان واحد بازرگانی مجموعه آماده ارائه مشاوره تخصصی به صورت رایگان به همکاران محترم می باشند.


ناشران همکار

با تخفیف خریداری کنید ...