مشاوره تخصصی رایگان جهت انتخاب کتاب مناسب

مشاوره تخصصی :

تجربه سالها فعالیت در حوزه کتاب و نشر به ما نشان می دهد بیش از 40 درصد افراد برای انتخاب کتاب مناسب خود دچار مشکل و سردرگمی می شوند و بنابراین یا از تهیه کتاب صرف نظر می کنند یا چشم بسته و بدون آگاهی و اطلاعات کتابی را انتخاب می نمایند که مناسب شرایط و طبق نظر آنها نمی باشد .

این امر همیشه یکی از دغدغه های مجموعه مرجع کتاب ایران بوده است .

بنابراین گروه مرجع کتاب ایران یک تیم تخصصی مشاوره تشکیل داده است و تمامی مشتریان محترم می توانند به صورت رایگان با مرکز مشاوره این مجموعه تماس گرفته و از مشاوره تخصصی در زمینه مورد نظر استفاده نمایند .

لازم به ذکر است که این خدمات مشاوره تخصصی برای مجموعه مرجع کتاب ایران هزینه بر و زمان بر می باشد ، ولی برای ارائه خدمات به مشتریان و جلب رضایت مشتریان کلیه خدمات مشاوره تخصصی این مرکز کاملاً رایگان می باشد .

کلیه مشتریان مجموعه کتابفروشی دات کام ( مرجع کتاب ایران ) می توانند از راه های ارتباطی زیر تماس گرفته و درخواست مشاوره تخصصی خودشان را با توضیحات کامل ارائه دهند .

 

پشتیبانی تلفنی :

035-38301221

09137241721

« از آنجایی که تعداد درخواست ها برای مشاوره تخصصی و یا ثبت سفارش به صورت تلفنی بسیار زیاد می باشد ، همچنین تعداد مشاورین و اپراتور های مجموعه محدود می باشد ، بنابر این در صورت عدم پاسخ ، شما می توانید به شماره موبایل مذکور ( 09137241721 ) یک اس ام اس ( پیامک ) حاوی خلاصه درخواست خود ، شماره تماس ، و نام و نام خانوادگی تان را ارسال نمایید ، مشاورین یا اپراتور های مجموعه کتابفروشی در اولین فرصت ( کوتاه ترین زمان ممکن ) با شما تماس گرفته و خدمات درخواستی را به شما ارائه می دهند »

- مزایا    :   سرعت در دریافت خدمات مورد نظر شما ، صحبت عامیانه و راحت با اپراتور ها و ...
- معایب :  امکان شلوغ بودن خط ها ، مشغول بودن اپراتور ها ، عدم توان ارائه عکس یا توضیحات مکتوب مورد نیاز و ...

پشتیبانی ایمیلی :

ketabforooshe@gmail.com

« شما می توانید با ارسال درخواست خود ، نام و نام خانوادگی ، شماره تماس ( موبایل ) ، چگونه می خواهید اپراتور های ما با شما تماس بگیرند ( تلفنی یا ایمیلی) به ایمیل ما ؛ در اولین فرصت اپراتور های ما با شما تماس می گیرند و درخواست شما را انجام می دهند . »

- مزایا    : توانایی ارسال عکس متن طولانی ، اسکرین شات و ...
- معایب : عدم توانایی صحبت عامیانه با اپراتور ، عدم امکان صحبت رو در رو ( آنلاین )

پشتیبانی آنلاین :

« به زودی »

پشتیبانی در تلگرام :

 « به زودی »


ناشران همکار

با تخفیف خریداری کنید ...