اطلاعیه کتابفروشی دات کام و فعالیت اجتماعی


با درود فراوان خدمت مشتریان و یاران همیشگی کتابفروشی دات کام

هم اکنون در آستانه 10 سالگی فعالیت کتابفروشی آنلاین هستیم و افتخار می کنیم که به عنوان مرکزی تخصصی جهت ارائه کتاب های تخصصی خاص ، در میان علاقه مندان شناخته شده و مورد تایید قرار گرفته ایم .

مدیران و دست اندرکاران مجموعه کتابفروشی به عنوان یک مرکز فرهنگی تصمیم گرفتند به پاس سپاس از مشتریان و حامیان کتابفروشی و در جهت انجام فعالیت های اجتماعی انسان دوستانه ، 50 درصد از سود مجموعه را به موسسه خیریه حامی راه انسانیت ارائه نماید تا بتوان قدمی هرچند کوچک در جهت کمک به انسان و انسانیت انجام داده و تمامی مشتریان و حامیان گرامی را بدین وسیله در این امر انسان دوستانه شریک نماییم .

*موسسه خیریه حامی راه انسانیت در جهت حمایت از کودکان بی سرپرست و بد سرپرست و سالمندان تنها و نیازمند فعالیت دارد.

لازم به ذکر است که کلیه محصولات این مجموعه مانند گذشته بر اساس قیمت پشت جلد کتاب به علاقه مندان ارائه می گردد و 50 درصد از مبلغ سودی که به مجموعه کتابفروشی می رسد از جانب این مجموعه به موسسه خیریه مذکور اهدا می گردد.

مستندات مربوطه در وبسایت کتابفروشی ( KetabForooshi.com ) و وبسایت موسسه خیریه حامی راه انسانیت ( irCharity.com ) قرار می گیرد .

امیدواریم بتوانیم در جهت بهتر شدن کشور عزیزمان ایران قدمی هرچند کوچک برداریم و ایرانی زیباتر و ایرانی ای سربلندتر داشته باشیم .


مانا و پایدار باشید
تیم مدیریت کتابفروشی دات کام


(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*

ناشران همکار

با تخفیف خریداری کنید ...